Skip to content

O nas

EURO-EKO MEDIA​

Firma Euro-Eko Media Sp. z o.o. została utworzona w czerwcu 2011 roku do obsługi SSE EURO-PARK Mielec w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. Została wyodrębniona z firmy Euro-Eko Sp. z o.o., działającej również na terenie SSE EURO-PARK Mielec od 2000 roku. Właścicielem Spółki jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A..

Kapitał zakładowy Spółki wynosi 6.500.000,00 zł

Zarząd

Radosław Swół

Prezes Zarządu

Mateusz Jagieła

Członek Zarządu

MISJA

Misja Euro Eko Media opiera się na budowaniu długotrwałego zaufania naszych Klientów do jakości i niezawodności naszych usług i produktów, zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy oraz trosce o stan środowiska naturalnego.

Współpracujemy

Spółka współpracuje w ramach umowy o współpracy z Euro-Eko Sp. z o.o. i Euro-Mag Sp. z o.o. oferując usługi zintegrowane.

Euro-Eko Sp. z o.o. jest kluczowym podmiotem w kraju prowadzącym efektywną i ekologiczną gospodarkę odpadami, od 16 lat wytwarzając z frakcji kalorycznej paliwo alternatywne RDF.

Odwiedź stronę

Euro-Mag oferuje do wynajęcia powierzchnie produkcyjno – magazynowo – usługowe w swojej nieruchomości położonej tuż za bramą Główną Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu.

Odwiedź stronę